Regulamin współpracy

Zanim umówisz się na sesję, przeczytaj!
 1. Zapoznaj się z moim stylem oraz obróbką fotograficzną na stronie www w dziale galeria. Ujęcia nigdy nie będą identyczne ze względu na niepowtarzalność kadrów w 100% oraz warunków panujących w danym momencie np. światło(pora dnia,zachmurzenie,słoneczny dzień) niezmiennie styl prac pozostaje taki sam. Przejrzyj proszę również moje zdjęcia na facebooku.
 2. Termin zarezerwuj na 2 tygodnie przed planowaną sesją, im wcześniej tym lepiej. W przypadku noworodków termin podlega rezerwacji zadatkiem, wizyta umawiana jest na konkretny dzień maksymalnie w 3 dobie życia.W razie gdyby sesja noworodkowa się nie odbyła nie ma zwrotu zadatku,a sesja zostaje wymieniona na sesje lifestyle.
 3. Rabaty i promocje nie obejmują materiałów dodatkowych takich jak odbitki, albumy itp.
 4. Rezerwacja terminu sesji jest ważna po wpłaceniu zadatku. Zadatek rezerwacyjny należy wpłacić na konto bankowe w wysokości 50% sesji droższych niż 500 zł oraz w wysokości 100 zł w przypadku sesji tańszych.Na wpłatę po ustaleniu terminu, bądź chęci wpłaty czekam max 3 dni robocze.
 5. W przypadku sesji ciążowych, dziecięcych, rodzinnych z przyczyn niezależnych, zgłoszonych min. 24h wcześniej, istnieje możliwość zmiany terminu na inny. W przypadku noworodków jeżeli sesja nie odbędzie się z winy leżącej po stronie klienta, przenosimy spotkanie na sesję lifestyle rodzinna.
 6. Jeżeli klient rezygnuje z sesji po wpłacie zadatku lub nie zjawi się na umówione spotkanie, bez wcześniejszej informacji – nie ma możliwości zmiany terminu sesji.Zadatek przepada.
 7. Bardzo proszę przychodzić punktualnie. W przypadku spóźnienia zostanie mniej czasu na sesję. Proszę również rodziców aby zapewnili dziecku przekąski i picie na czas sesji, a dziecko przed sesją było wyspane.
 8. Czas sesji w przypadku noworodków jest zależny od „modela”. Czas dostosowuję do możliwości maleństwa od 2 h do max 3,5 h. Sesje ciążowe zwykle trwają max do 1,5 h, rodzinne i dziecięce do godziny.
 9. Cena podstawowa to rodzice + dzieci. W cenę pakietu wchodzą również ujęcia rodzinne do wyboru.
 10. Rodzice ponoszą odpowiedzialność materialną za szkody powstałe w czasie sesji przez dzieci np. w przypadku, gdy dziecko biega i przewraca lampę, która ulega zniszczeniu.
 11. Pracuję tylko w czasie umówionych sesji od poniedziałku do piątku do godziny 15:30, plenery letnie do godz. 20:00, (plenery poza miastem Wrocław dodatkowo płatne). W weekendy i święta nie pracuję, wyjątkiem są terminy weekendowe zaproponowane przeze mnie, gdy brak miejsc, a sesja była wcześniej zarezerwowana. Na prośbę klienta sesję wykonuje w innym terminie za dodatkową opłatą 100 zł.
 12. Proszę o wyliczoną gotówkę na sesji przy podpisaniu umowy z w/w warunkami lub wcześniejszy przelew za całość.
 13. Czas oczekiwana na podstawowy wybrany pakiet to 21 dni roboczych od dnia wyboru i dopłaty za ew ujęcia, przy znacznej ilości dobranych ujęć do 30 dni roboczych od momentu opłacenia ew. dobranych ujęć. Czas oczekiwania na odbitki i albumy to nie mniej niż 2 tygodnie robocze.
 14. Klient ma 14 dni na ew. poprawki, nie zgłoszone uwagi są równoznaczne z akceptacją.
 15. Nie dokonuję drastycznych zmian w wyglądzie klienta jak korekty nosa, oczu, prasowanie ubrań,odejmowania 30 kg,łatania dziur w ubraniach,modelowania twarzy,robienie make upu,mycie włosów oraz uzupełniania paznokci w photoshopie. W/w usługi będą wyceniane u grafika.Proszę bardzo zwracać uwagę jak przychodzi się ubranym na sesję.Tak będziecie wyglądać na zdjęciach.Zawsze służę radą i sugestią chętnie na temat ubioru do danej sesji.Jednocześnie wszystkie zgłoszone prośby wcześniej jak niespodziewany trądzik,siniaki itp zostają bez problemu usunięte,pociążowy brzuszek,przyciśnięte ramiona 🙂
 16. Klient widząc daną aranżację może zaproponować zmiany na miejscu, brak zgłoszonej uwagi = akceptacja, co nie będzie na późniejszym etapie postprodukcji uwzględniane.Zawsze dopytuję o ulubione kolory,preferencje.Podmienianie teł itp rzeczy nie zostanie uwzględnione.
 17. Nie oddaję zdjęć NIEOBROBIONYCH! nie ma takiej możliwości.
 18. Przy zgodzie na publikacje zwykłych sesji nie licząc mini sesji, klient otrzymuje 1 ujęcie z odbitką gratis.
 19. Klient otrzymuje zdjęcia do samodzielnego wyboru w panelu klienta, zdjęcia które widzi to miniatury zdjęć prosto z aparatu w formacie jpg bez obróbki graficznej.
 20. Do danego pakietu można dokupić dodatkowe ujęcia w kwocie 30 zł/szt., nie ma możliwości zmiany pakietu na mniejszy.
 21. Ubranka do sesji dla dzieci powyżej 1 roku, rodzice zapewniają sami.
 22. Odbitki do zdjęć są gratisem i zamawiane są tylko jeden raz w danym miesiącu,odbiór tylko osobisty lub po opłacie kuriera

Jesteś zainteresowana/y sesją fotograficzną?

Skontaktuj się ze mną!