Regulamin współpracy

Zanim umówisz się na sesję, przeczytaj!
 1. Zapoznaj się z moim stylem oraz obróbką fotograficzną na stronie www w dziale galeria. Ujęcia nigdy nie będą identyczne ze względu na niepowtarzalność kadrów w 100% oraz warunków panujących w danym momencie np. światło, niezmiennie styl prac pozostaje taki sam. Przejrzyj proszę również moje zdjęcia na facebooku.
 2. Termin zarezerwuj na 2 tygodnie przed planowaną sesją, im wcześniej tym lepiej. W przypadku noworodków termin podlega rezerwacji, wizyta umawiana jest na konkretny dzień maksymalnie w 3 dobie życia.
 3. Rabaty i promocje nie obejmują materiałów dodatkowych takich jak odbitki, albumy itp.
 4. Rezerwacja terminu sesji jest ważna po wpłaceniu zadatku. Zadatek rezerwacyjny należy wpłacić na konto bankowe w wysokości 50% sesji tańszych niż 500 zł oraz w wysokości 200 zł w przypadku sesji droższych. Na wpłatę po ustaleniu terminu, bądź chęci wpłaty czekam max 3 dni robocze.
 5. W przypadku sesji ciążowych, dziecięcych, rodzinnych z przyczyn niezależnych, zgłoszonych min. 24h wcześniej, istnieje możliwość zmiany terminu na inny. W przypadku noworodków jeżeli sesja nie odbędzie się z winy leżącej po stronie klienta, przenosimy spotkanie na sesję lifestyle rodzinna.
 6. Jeżeli klient rezygnuje z sesji po wpłacie zadatku lub nie zjawi się na umówione spotkanie, bez wcześniejszej informacji – nie ma możliwości zmiany terminu sesji.
 7. Bardzo proszę przychodzić punktualnie. W przypadku spóźnienia zostanie mniej czasu na sesję. Proszę również rodziców aby zapewnili dziecku przekąski i picie na czas sesji, a dziecko przed sesją było wyspane.
 8. Czas sesji w przypadku noworodków jest zależny od „modela”. Czas dostosowuję do możliwości maleństwa od 3 h do max 5 h. Sesje ciążowe zwykle trwają max do 1,5 h, rodzinne i dziecięce do godziny.
 9. Cena podstawowa to rodzice + dzieci. W cenę pakietu wchodzą również ujęcia rodzinne do wyboru.
 10. Rodzice ponoszą odpowiedzialność materialną za szkody powstałe w czasie sesji przez dzieci np. w przypadku, gdy dziecko biega i przewraca lampę, która ulega zniszczeniu.
 11. Pracuję tylko w czasie umówionych sesji od poniedziałku do piątku do godziny 17:00, plenery letnie do godz. 20:00, (plenery poza miastem Wrocław dodatkowo płatne). W weekendy i święta nie pracuję, wyjątkiem są terminy weekendowe zaproponowane przeze mnie, gdy brak miejsc, a sesja była wcześniej zarezerwowana. Na prośbę klienta sesję wykonuje w innym terminie za dodatkową opłatą 100 zł.
 12. Proszę o wyliczoną gotówkę na sesji przy podpisaniu umowy z w/w warunkami lub wcześniejszy przelew za całość.
 13. Czas oczekiwana na podstawowy wybrany pakiet to 21 dni roboczych, przy znacznej ilości dobranych ujęć do 30 dni roboczych od momentu opłacenia ew. dobranych ujęć. Czas oczekiwania na odbitki i albumy to nie mniej niż 2 tygodnie robocze.
 14. Klient ma 14 dni na ew. poprawki, nie zgłoszone uwagi są równoznaczne z akceptacją.
 15. Nie dokonuję drastycznych zmian w wyglądzie klienta jak korekty nosa, oczu, prasowanie ubrań. Proszę bardzo zwracać uwagę jak przychodzi się ubranym na sesję. Tak będziecie wyglądać na zdjęciach. Zawsze służę radą i sugestią chętnie na temat ubioru do danej sesji.
 16. Klient widząc daną aranżację może zaproponować zmiany na miejscu, brak zgłoszonej uwagi = akceptacja, co nie będzie na późniejszym etapie postprodukcji uwzględniane. Zawsze dopytuję o ulubione kolory.
 17. Nie oddaję zdjęć NIEOBROBIONYCH! nie ma takiej możliwości.
 18. Przy zgodzie na publikacje zwykłych sesji nie licząc mini sesji, klient otrzymuje 1 ujęcie z odbitką gratis.
 19. Klient otrzymuje zdjęcia do samodzielnego wyboru w panelu klienta, zdjęcia które widzi to miniatury zdjęć prosto z aparatu w formacie jpg bez obróbki graficznej.
 20. Do danego pakietu można dokupić dodatkowe ujęcia w kwocie 30 zł/szt., nie ma możliwości zmiany pakietu na mniejszy.
 21. Ubranka do sesji dla dzieci powyżej 1 roku, rodzice zapewniają sami.

Jesteś zainteresowana/y sesją fotograficzną?

Skontaktuj się ze mną!