O mnie

Nazywam się Agata Podwysocka i mam ogromne szczęście, ponieważ moją pasję udało mi się przekuć w zawód. Kocham to co robię, a każda kolejna sesja, nowo poznana rodzina i maluch niezwykle mnie cieszą i dają mi siłę do działania. Dla Was staram się na zawsze zatrzymać chwile, które potem będziecie wspominać z uśmiechem na twarzy. :)

 Agata Podwysocka

Profesjonalne sesje noworodkowe, dziecięce oraz rodzinne
tworzone z miłością i pasją!

Fotografia to nie tylko moja pasja ale i miłość. Uwielbiam robić zdjęcia i dzielić się tą pasją z innymi. Wykonuję zdjęcia noworodkowe, ciążowe, dziecięce oraz rodzinne.Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i jestem otwarta na jego oczekiwania. W czasie sesji stawiam na bezpieczeństwo, kreatywność oraz bezstresową ciepłą atmosferę. Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych dzieci. W czasie wolnym szkolę się, by zdjęcia były jedyne i niepowtarzalne.

Agata Podwysocka

Moje studio

Sesje odbywają się w moim przytulnym studio fotograficznym. Zapraszam do spędzenia ze mną kilku godzin w miłej atmosferze, poczujcie się jak u siebie w domu.

Styl obróbki graficznej

Każdy fotograf charakteryzuje się swoim własnym, wypracowanym przez lata stylem wykonywania zdjęć oraz obróbki graficznej, poniżej prezentuję próbkę tego co możecie się spodziewać po moim doświadczeniu.